Hotel Don Giovanni Praha

Hotelu Don Giovanni Praha 11 Hotelu Don Giovanni Praha 12 Hotelu Don Giovanni Praha 13 Hotelu Don Giovanni Praha 14 Hotelu Don Giovanni Praha 15 Hotelu Don Giovanni Praha 16 Hotelu Don Giovanni Praha 17 Hotelu Don Giovanni Praha 18 Hotelu Don Giovanni Praha 19 Hotelu Don Giovanni Praha 20 Hotelu Don Giovanni Praha 21 Hotelu Don Giovanni Praha 22

.Hotel Don Giovanni Prague se nachází v bezprostřední blízkosti stanice metra Želivského ležící na trase A, 5 minut jízdy od historického centra města, a nabízí lázeňské centrum i restauraci podávající bohatou snídani formou bufetu.


Všechny pokoje Hotelu Don Giovanni Praha jsou klimatizované, elegantně zařízené a vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou i minibarem.


Každé ráno je k dispozici americká snídaně formou bufetu. V restauraci Hotelu Giovanni Praha jsou připravovány pokrmy středomořské kuchyně a zdarma také studené předkrmy. Zajít můžete také do hotelového baru Amadeus s nabídkou čerstvých kávových specialit, lehkým občerstvením a českými točenými pivy.


Lázeňskou část Hotelu Don Giovanni Praha lze využívat za příplatek. Čtyřhvězdičkový hotel Hotelu Don Giovanni Praha vyzařuje šarm fantastických starých časů zcela moderním způsobem. Pojmenován podle slavné Mozartovy opery, která byla poprvé uvedena v Praze roku 1787, připodobňuje hotelovou halu k velkému divadlu, jemuž vévodí socha samotného skladatele v životní velikosti. U nás se ocitnete v jedinečném světě Prahy, kde tak mnohé jako by pocházelo z jiných časů a za každým rohem ulice se skrývá kus historie. Hotelu Don Giovanni Praha Vám čas strávený v Praze zpříjemní jak jen to bude možné, ať už jste na služební cestě nebo sem plánujete zájezd, abyste zlatou Prahu objevili pro sebe.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-don-giovanni@toprague.cz
Adresa: Vinohradská 157 a Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Don Giovanni Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Don Giovanni Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist