Hotel Don Giovanni Praha

Hotelu Don Giovanni Praha 11 Hotelu Don Giovanni Praha 12 Hotelu Don Giovanni Praha 13 Hotelu Don Giovanni Praha 14 Hotelu Don Giovanni Praha 15 Hotelu Don Giovanni Praha 16 Hotelu Don Giovanni Praha 17 Hotelu Don Giovanni Praha 18 Hotelu Don Giovanni Praha 19 Hotelu Don Giovanni Praha 20 Hotelu Don Giovanni Praha 21 Hotelu Don Giovanni Praha 22

.Hotel Don Giovanni Prague se nachází v bezprostřední blízkosti stanice metra Želivského ležící na trase A, 5 minut jízdy od historického centra města, a nabízí lázeňské centrum i restauraci podávající bohatou snídani formou bufetu.


Všechny pokoje Hotelu Don Giovanni Praha jsou klimatizované, elegantně zařízené a vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou i minibarem.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-don-giovanni@toprague.cz
Adresa: Vinohradská 157 a Praha


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Don Giovanni Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Don Giovanni Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.Hotel Don Giovanni Praha na mapě:

TOPlist